فرمانده انتظامی غرب استان تهران تشریح کرد:

جزییات دستگیری زمین‌خواران ۱۶ میلیارد تومانی

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری دو کلاهبردار و کشف ۱۶ میلیارد تومان زمین خواری، توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
کد خبر: ۹۱۷۷۳۰
جزییات دستگیری زمین‌خواران ۱۶ میلیارد تومانی

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار محسن خانچرلی گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی غرب استان تهران مبنی بر زمین خواری در شهرک نصیرآباد شهرستان رباط کریم، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از دو هکتار متعلق به یکی از ارگان های دولتی با ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال توسط دو کلاهبردار به فروش رسیده است.

وی تصریح کرد: با تحقیقات کارشناسی انجام شده مشخص شد، دو کلاهبردار با اسناد و مدارک جعلی، دو هکتار از اراضی واقع در نصیرآباد شهرستان رباط کریم را با روش های متقلبانه به مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال به فروش رسانده اند.

رئیس پلیس غرب استان تهران ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی با کارهای اطلاعاتی و هماهنگی مقام قضائی متهمان را شناسایی و در عملیاتی منسجم، آنها را دستگیر کردند.

سردار خانچرلی گفت: با ارائه شواهد، مستندات و مدارک لازم از سوی پلیس، متهمان به جرم خود اعتراف کردند و اذعان داشتند، زمینی به مساحت ۲۱ هزار متر متعلق به یکی از ارگان های دولتی را با استفاده از جعل اسناد و مدارک به فروش رسانده اند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به این که متهمان مبلغ ۱۶ میلیارد تومان زمین خواری کرده اند، خاطرنشان کرد: کلاهبرداران با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

سردار خانچرلی از شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را برای اقدام قانونی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها