jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۴۸ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نشت گاز، عامل آتش‌سوزی ‌ خوابگاه دختران در شهرکرد بود.

به گزارش ایسنا ، مجید علی‌پور،‌ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرکرد دراین‌باره گفت: ساعت 7 و 50 دقیقه سه‌شنبه نشت گاز در خوابگاه آموزشکده فنی دختران شهرکرد موجب آتش‌سوزی شد.

وی با بیان این‌که اتصال کلید برق در پی نشت گاز موجب انفجار و آتش‌سوزی در این مرکز شده بود، افزود: این حادثه موجب مصدومیت پنج دانشجو شد. دو نفر از مصدومان دچار سوختگی و سه نفر از آنها به دلیل انفجار و شکستگی شیشه از ناحیه پا دچار جراحت شده بودند که به بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد منتقل شدند. ‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر