jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۹۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

درخشان: همسر نیلسون باعث شد از پرسپولیس برود، نه من

اگر سوشا بد بود، چرا نگهش داشتند؟

بعد از نایب‌قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، نام حمید درخشان سرمربی فصل قبل این تیم هم وسط آمد. او از سوی برخی طرفداران به عنوان یکی از عاملان نایب‌قهرمان شدن پرسپولیس، مطرح شد. می‌گفتند او چرا نیلسون برزیلی را رد کرد و سوشا را نگه داشت؟ که اگر این کار را نمی‌کرد، پرسپولیس امسال می‌توانست قهرمان شود. حمید درخشان اما در این باره به روزنامه جام‌جم می‌گوید: «چرا این حرف‌ها را می‌زنند؟

مگر سوشا بد نبود، چرا او را اول فصل رد نکردند؟ چرا نگهش داشتند که الان مرا مقصر کنند؟ اول فصل ماشالله همه در باشگاه به یارگیری کمک می‌کردند و پول هم که بود. مگر سوشا قرارداد 120 ساله بسته بود؟ می‌دیدند خوب نیست او را کنار می‌گذاشتند و الان این بهانه‌ها را نمی‌گرفتند. به خدا درست نیست که هر بار هر اتفاقی می‌افتد، سریعا اسم ما را وسط می‌کشند و می‌گویند ما مقصر بودیم. شما که ماشالله خودتان چشم و گوش دارید و همه چیز را می‌فهمید. اگر سوشا بد بود، ردش می‌کردید. وقتی نگهش داشتید یعنی راضی بودید که او بماند.»

درخشان در پاسخ به این پرسش که اگر نیلسون را فصل قبل کنار نمی‌گذاشتید، کلا به نفع خودتان و پرسپولیس نمی‌شد، می‌افزاید: «کی گفته من نیلسون را کنار گذاشتم؟ این اخباری بود که رسانه‌ها نوشتند. کل ماجرا این بود که همسر نیلسون نمی‌خواست او در ایران بماند. گفت که شرایط برای زندگی ما در اینجا مهیا نیست و می‌خواهیم برویم. این شد که نیلسون از پرسپولیس رفت. وگرنه بنده هیچ‌وقت نگفتم برود.»

مربی سابق پرسپولیس حرف‌های خود را این‌طور ادامه می‌دهد: «مگر سوشا فصل قبل برای خود ما خوب کار کرد؟ بنده با او به مشکل هم خوردم. خب کادر فنی این چیزها را می‌دید و انتخاب می‌کرد. حتما با علم به همه اتفاقات سوشا را انتخاب کردند. پس این حرف‌ها درست نیست که بنده مقصر بوده‌ام.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر