jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۵۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

هیات مدیره استقلال تاریخ انقضای پرویز مظلومی برای سرمربیگری استقلال را به مدت یک بازی دیگر تمدید کرد. مشخص نیست چرا شیوه مدیریت و نوع سازماندهی در فوتبال اروپا الگو قرار نمی‌گیرد؟

فوتبال در اروپا چه در وجه نمایش داخل زمین و چه در رده تشکیلات مدیریتی، سال‌ها از فوتبال ما پیش است و راه‌های نرفته ما را سال‌ها قبل طی کرده‌اند. چرا یک بار هم که شده از آنها درس نمی‌گیریم؟ سال 2016 تازه شروع شده بود که دنیا فهمید پیگرینی فصل 2017ـ 2016 را با تیمی غیر از منچسترسیتی آغاز خواهد کرد، چون این باشگاه با پپ گواردیولا قراردادی سه ساله امضا کرده است. آن وقت هیات مدیره استقلال در پایان فصل، می‌ترسد سرمربی فصل بعد خود را معرفی کند و مجوز نشستن روی نیمکت آبی‌ها را بازی به بازی صادر می‌کند. اگر هیات مدیره در تصمیمی قاطع اعلام کند سرمربی فصل بعد کیست، هم تکلیف مظلومی مشخص می‌شود و هم تیم با آرامش کارش را دنبال می‌کند. چرا هیات مدیره استقلال احساس می‌کند با صدور مجوزهای روزانه، در حق مظلومی لطف می‌کند؟ برای تیمی مثل استقلال، حاشیه‌ از در و دیوار می‌ریزد. در شرایطی که همه شهر از توافق منصوریان و هیات مدیره خبر دارند، چرا هیات مدیره جسارت اعلام این توافق را ندارد و پنهانکاری را ترجیح می‌دهد؟

امید توفیقی

گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر