jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۴۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رامین رضاییان مدافع راست پرسپولیس امسال خیلی تلاش کرد و جزو خوب‌های پرسپولیس بود. البته عملکرد دفاعی او به اندازه عملکرد هجومی‌اش خوب نبود.

رامین از جمله بازیکنان پرسپولیس است که بعد از نایب قهرمانی این تیم، ترجیح داد کمتر با رسانه‌ها گفت‌وگو کند. او اغلب تماس‌هایش را در روزهای اخیر بی‌جواب گذاشته است. رامین در این باره می‌گوید: «دیگر خودتان دیدید چه شد. شرمنده هواداران شدیم. واقعا چند روز است، زیاد حال و روز خوشی ندارم. » او که علاقه‌ای ندارد زیاد حرف بزند، درباره اشک‌هایش بعد از بازی می‌افزاید: «گریه کردم چون یکی از تلخ‌ترین روزهای عمرم بود. باید سال بعد با انجام بازی‌های بهتر و حتی قهرمانی در لیگ، هوادارانمان را شاد کنیم. باز هم می‌گویم شرمنده آنها شدیم.»

رضاییان درباره شرایط بعد از بازی راه‌آهن اضافه می‌کند: «راستش من بیشتر از همه نگران پدرم بودم. می‌دانستم بازی را نگاه می‌کند. او مشکل قلبی دارد. » رامین ادامه می‌دهد: «پزشک به پدرم گفته فوتبال نگاه نکند و هیجان نداشته باشد اما او گوش نمی‌کند و همه بازی‌های پرسپولیس را می‌بیند. خیلی هم هیجان دارد. پدرم یک پرسپولیسی دو آتشه است.»

رامین در پایان درباره فصل آینده می‌گوید: «دوست دارم در این تیم بمانم. البته از سویی دوست دارم شانس بازی در اروپا را هم داشته باشم. اما خودم را مدیون این تیم و هوادارانش می‌دانم. ان‌شاءلله که بتوانیم با قهرمانی در نزدیک‌ترین زمان ممکن، دل هواداران را شاد کنیم. قطعا پرسپولیس فصل آینده قوی‌تر هم خواهد شد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر