jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۴۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فقط جای پدرم در جشن قهرمانی خالی بود

ویسی: سپاهان به کمک من نیاز دارد

عبدالله ویسی، سرمربی استقلال خوزستان شب گذشته به برنامه 90 رفت و حرف‌هایی درباره فصل مهیجش با این تیم به زبان آورد. بی‌شک ویسی بهترین مربی این فصل لیگ ایران بود؛ چراکه استقلال خوزستان را برخلاف تمام پیش‌بینی‌ها قهرمان لیگ برتر کرد. او قبل از حضور در این برنامه گفت: یکی از نکات خوبی که امسال فشار را از روی استقلال خوزستان برداشت، این بود که همه می‌گفتند استقلال و پرسپولیس قهرمان می‌شوند. در واقع تمام نگاه‌ها معطوف به این دو تیم بود و ما توانستیم در آرامش کار خودمان را بکنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که جشن قهرمانی چطور بود، افزود: خیلی خوب بود. فقط جای یک نفر در جشن قهرمانی خالی بود؛ پدرم. دوست داشتم او هم در این مراسم حضور داشت. پدرم همیشه دوست داشت یک روز قهرمان لیگ برتر شوم. این اتفاق حالا در شرایط افتاده که پدرم دیگر در بین ما نیست.

ساز جدایی کوک شد

ویسی در پاسخ به این که آیا در استقلال خوزستان ماندنی است، عنوان‌کرد: چنانچه کارهای لازم برای تیم در راه مسابقات آسیا انجام شود و مسئولان تیم به وضعیت فعلی قانع نباشند، ماندگار خواهم بود؛ در غیر این‎ صورت سپاهان مقصد بعدی من است و امیدوارم فصل بعد هرجا که بروم، مردم خوزستان نیز به انتخابم احترام بگذارند و از من دلگیر نشوند.

او در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که آیا دلیل تمایلش برای رفتن به سپاهان، ترس از این‎ است که فصل بعد در استقلال خوزستان رتبه‎ای پایین‎تر از قهرمانی کسب کند یا واقعا فکر می‎کند می‎تواند رتبه بد سپاهان در این فصل را ارتقا دهد، گفت: مطمئن باشید مسئولان تیم دیگر از ما قهرمانی نمی‎خواهند و من نیز از این‌که سال بعد نتوانم در کورس قهرمانی با استقلال خوزستان باشم، نمی‎ترسم، اما باید بگویم که سپاهان در حال حاضر به کمک من نیاز دارد و من نیز نان و نمک این تیم را در گذشته خورده‎ام، کما این‎که من سه چهار پیشنهاد دیگر هم دارم که اصلا به آنها فکر هم نکرده‌ام. بنابراین چون سپاهان به کمک من نیاز دارد، باید تمام وجودم را بگذارم تا به این تیم کمک کنم .

باقریان: ویسی گزینه اول ماست

به دنبال صحبت‌های عبدالله ویسی، اصغر باقریان، مدیرعامل باشگاه سپاهان هم از او به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری این تیم اصفهانی یاد کرد و گفت: تا دو، سه روز دیگر وضعیت حضور ویسی در سپاهان مشخص خواهد شد. ما بجز ویسی با هیچ مربی دیگری مذاکره نداشته‌ایم، اما اگر بحث حضور ویسی در تیم سپاهان منتفی شود، سراغ گزینه‌های دیگر خواهیم رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر