jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۵۲۶۰ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۳

تازه ترین فیلم جت لی بازیگر رزمی کار هنگ کنگی به نام «لیگ خدایان»، هم زمان با سینماهای چین و هنگ کنگ، در آمریکای شمالی هم اکران عمومی می شود.

فیلم تازه جت لی در راه است

به گزارش جام جم آنلاین ، این اکشن فانتزی و ماجراجویانه با کمک متخصصان جلوه های کامپیوتری فیلم های «کتاب جنگل» و «ارباب حلقه ها» ساخته شده است.

جلوه های ویژه و پیشرفته کامپیوتری نقش مهمی در داستان و ماجراجویی های آن دارد و تعدادی از صحنه های فیلم هم، انیمیشنی هستند.

داستان فیلم در باره گروهی از قهرمانان استثنائی و افسانه ای است که با تعدادی از شخصیت های شرور و بدطینت شهر، به مبارزه برمی خیزند.

رهبری این گروه از قهرمانان را جت لی به عهده دارد. او در کنار بهره گیری از تکنیک های پیشرفته کامپیوتری، از هنرهای رزمی خود نیز کمک می گیرد تا با کاراکترهای منفی مقابله کند.

کوآن ژو که خودش از تکنسین های جلوه های ویژه کامپیوتری است، امر کارگردانی «لیگ خدایان» را انجام داده است. فیلم نامه فیلم براساس داستان یک نوول کلاسیک و پرخواننده چینی نوشته شده است.

به نوشته امپایر آنلاین، این فیلم یکی از کارهای پرهزینه سال 2016 صنعت سینمای چین است و برای تولید آن، 300 میلیون دلار چینی خرج شده است.

تحلیل گران اقتصادی سینما در چین نه تنها برای آن پیش بینی فروش بسیار بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای چین می کنند، بلکه عقیده دارند تماشاگران آمریکایی هم استقبال خیلی خوبی از آن خواهند کرد.

حضور جت لی در نقش اصلی این فیلم، یکی از عوامل مهم برای جذب تماشاگران انگلیسی زبان در کشورهای مختلف است. تماشاگران غیر چینی، او را به دلیل بازی در تعدادی فیلم مطرح هالیوودی به خوبی می شناسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر