jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۴۰۳ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، از تداوم کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد.

مهدی یوسف‌خانی در گفت‌وگو با مهر، قیمت مرغ را در مراکز خرده‌فروشی 5500 تومان اعلام و اظهار کرد: نرخ این کالا، نسبت به هفته گذشته 200 تومان کاهش یافته است. وی قیمت مرغ را در کشتارگاه و در میدان بهمن، 4900 تومان و تحویل در واحدهای صنفی 5000 تومان اعلام کرد و ادامه داد: تقاضای کم و عرضه زیاد، تعادل بازار را برهم زده است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی افزود: قیمت هرکیلوگرم ران مرغ با کمر 4500 تومان و ران بدون کمر برابر با نرخ مرغ و 5500 تومان است.

یوسف‌خانی، شرایط بازار مرغ را نامطلوب توصیف کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود، در روزهای آینده با کاهش قیمت این کالا مواجه شویم و احتمالا تا پایان هفته، قیمت مرغ 200 تومان ارزان‌تر
خواهد شد.

وی همچنین قیمت هر بسته نیم کیلویی سنگدان مرغ را 2500 تومان عنوان و اظهار کرد: قیمت هر بسته نیم کیلوگرمی جگر مرغ هم 1500 تومان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر