jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۸۹۷۳۷۴   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۳:۴۱

خانه محیط زیست تهران فردا اول اردیبهشت ماه به مناسبت روز زمین پاک با بازآفرینی آثار مختلف از پسماند افتتاح می شود.

افتتاح خانه محیط زیست تهران

موزه محیط زیست تهران در خانه شخصی امیر منعم در اوشان به مناسبت روز زمین پاک به همت و آثاری از امیر منعم و تعدادی از هنرمندان فعال در حوزه تولید اثر هنری از اقلام بازیافتی فردا افتتاح می شود و آثار متفاوتی برای عموم از هنرمندان از اول تا سوم اردیبهشت ماه به نمایش گذاشته خواهد شد.

مراسم افتتاحیه خانه محیط زیست با حضور علی بخشی شهردار اوشن فشن و میگون، مقیمی مسئول منابع طبیعی شهرستان شمیرانات و مدیران سایر ارگان ها با شرکت هنرمندان، طراحان حوزه بازآفرینی، دانشجویان دانشکده های معماری داخلی، صنعتی و محیط زیست اول اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد.

بسیاری از وسایلی که در این مجموعه خانه محیط زیست به نمایش گذاشته شده از مواد بازیافتی و ضایعات شهری تهیه شده است و با ایجاد و بازگشایی موزه محیط زیست در کشور هموطنان چگونگی استفاده از مواد زائد و درور ریختی و تولید وسایل و ابزارهای مفید را تجربه خواهند کرد.

در این موزه طرح ها و مدل های متفاوت از منابع طبیعی، تاریخی، فرهنگی و علمی و تفریحی ارائه می شود که اشکالی از حیوانات، پرندگان و سایر جانداران از نمونه های بارز در حوزه منابع طبیعی و زیست محیطی است که بدون پوشش رنگی به نمایش در آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.