jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۳۶   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد قاچاقچی که در خانه‌اش اشیای عتیقه نگهداری می‌کرد، در جیرفت دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش ماموران در تماس‌های مردمی مطلع شدند یکی از خرده‌فروشان موادمخدر، فعالیت‌های مجرمانه‌اش را در یکی از محله‌های کرمان آغاز کرده است. ماموران برای دستگیری او با هماهنگی قضایی به خانه‌اش اعزام شده و وی را دستگیر کردند. در بازرسی از خانه مرد قاچاقچی تعدادی وسیله مصرف مواد مخدر، چند گرم شیشه و دو قطعه آثار باستانی مربوط به تمدن جیرفت کشف شد.

سرگرد سیدرضا سادات حسینی، رئیس کلانتری 14 کرمان با بیان این که متهم اعلام کرده چند سال قبل تعدادی عتیقه خریده است، اظهار کرد: برای این که مشخص شود اقلام عتیقه کشف شده در خانه متهم اصالت دارد یا نه، این اموال در اختیار کارشناسان اداره میراث فرهنگی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر