jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۹۵۳۷۰ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۰

دنزل واشنگتن بازیگر سیاه پوست و اسکار گرفته سینما با کارگردانی درام ورزشی «نرده ها»، به آرزوی بزرگ و قدیمی خود جامه عمل می پوشاند.

دنزل واشنگتن «نرده ها» را برمی دارد

به گزارش جام جم آنلاین ، فیلم تازه واشنگتن اقتباسی سینمایی از یک نمایش موفق و مشهور تئاتری به همین نام است. وی سال 2011 این نمایش را روی صحنه بازی کرد.

نسخه سینمایی این نمایش ضد تبعیض نژادی را کمپانی پارامونت تهیه می کند. هزینه تولید فیلم، چیزی حدود 35 میلیون دلار خواهد شد.

تا به حال، حضور واشنگتن در یکی از دو نقش اصلی فیلم قطعی شده است و او، به دنبال بازیگر زن سیاه پوستی است که باید نقش مقابلش را در فیلم بازی کند.

در نمایش صحنه ای این نقش را ویولا دیویس بازی کرد. ولی او با نسخه سینمایی همکاری نخواهد داشت. دیویس و واشنگتن برای بازی در نمایش تئاتری «نرده ها»، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگران زن و مرد مراسم تونی در سال 2012 شدند.

داستان نمایش در باره کارمندی معمولی به نام تری ماکسون است که در پتزبورگ آمریکا زندگی می کند. آرزوی بزرگ وی، بازی در یک تیم معروف ورزشی بسکتبال است.

این مرد برای سالیان درازی با این رویا زندگی کرده و برای دست یابی به آن، به نوعی زندگی اش را باخته است. ویولا دیویس در این نمایش، در نقش همسر تری ماکسون بازی کرد.

به نوشته امپایر آنلاین، واشنگتن از سال 2013 به صورت جدی به دنبال آن رفت که نسخه سینمایی «نرده ها» را جلوی دوربین ببرد. کلید فیلم برداری فیلم تا دو ماه دیگر زده می شود.

«نرده ها» سومین کار سینمایی دنزل واشنگتن در مقام کارگردان به حساب می آید. او در دنیای فیلم سازی به اندازه کار بازیگری اش موفق نبوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر