jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۴۵۹۸ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۸

دومین قسمت اکشن آینده نگرانه و علمی تخیلی «لبه فردا»، فیلم نامه نویسان خود را پیدا کرد. این فیلم با بازی تام کروز وارد مرحله تولید می شود.

بازگشت تام کروز به «لبه فردا»

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم دو نفره جو شراپنل و آناواترهاوس برای نگارش فیلم نامه انتخاب شده اند. آن ها این فیلم نامه را باید تا سه ماه دیگر آماده کنند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، طرح اصلی فیلم نامه قسمت دوم فیلم را خود تام کروز داده است. این طرح، حال و هوایی متفاوت از داستان قسمت اول دارد.

داگ لایمن کارگردان دومین قسمت «لبه فردا» خواهد بود. او با فیلم نامه ای از کریستوفر مک کواری، پشت دوربین قسمت اول فیلم هم بود.

در حال حاضر هیچ اطلاعی از خط اصلی داستان قسمت دوم در دست نیست و سازندگان آن هم ترجیح داده اند در این رابطه سکوت کرده و چیزی در اختیار رسانه های گروهی نگذارند.

این در حالی است که فیلم نامه اقتباسی قسمت اول، براساس داستانی از نویسنده ژاپنی هیروشی ساکورازاکا به همین نام نوشته شده بود.

کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این اکشن علمی تخیلی، زمانی برای شروع کار فیلم برداری آن تعیین نکرده است. فیلم با هزینه ای 100 میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد رفت.

قسمت اول فیلم در سال 2014 به روی پرده سینماها رفت و موفق به فروشی 100میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد.

این فیلم با هزینه بالای 178 میلیون دلاری تهیه شد و رسانه های گروهی انتقادات زیادی به این موضوع کردند. موفقیت 271 میلیون دلاری فیلم در دیگر کشورهای جهان، باعث شد تا کمپانی برادران وارنر از صرف چنین هزینه ای برای تولید آن دفاع کند.

داستان فیلم در باره هجوم موجودات بیگانه فضایی به زمین و نبرد آدم ها با آن هاست. کاراکتر کروز در ابتدای داستان کشته شده و در روز بعد، دوباره زنده می شود. این کاراکتر با تکیه بر تجاربی که با کشته شدن چند باره اش پیدا می کند، موفق به کشف راهی برای مقابله با مهاجمان به زمین می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر