jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۵۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پوریا حیدری آهنگساز و تنظیم‌کننده به عنوان یکی از داوران برنامه «شب کوک» از ارتقای فصل دوم برنامه خبر داد.

وی درباره مقایسه «شب کوک» با سایر برنامه‌هایی که در این زمینه ساخته می‌شوند، به باشگاه خبرنگاران گفت: ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که ممکن است بعضی از مردم ارتباطشان با جهان بیرون بسیار کمرنگ باشد، البته به نظر من مردم باید همه برنامه‌های این سبک را ببینند و بعد از آن راجع به «شب کوک» قضاوت کنند.

حیدری ادامه داد: برخی افراد به حذف برخی شرکت‌کنندگان یا رتبه‌های به دست آمده، انتقاد داشتند اما در مجموع این برنامه دیده و مورد توجه واقع شد.

این آهنگساز درباره تاثیر این مسابقه در پیشرفت موسیقی کشور عنوان کرد: این اتفاق می‌تواند به پیشرفت موسیقی کشور کمک کند؛ به دلیل این که استعدادها معرفی و حمایت می‌شوند بخصوص خواننده‌هایی که سال‌ها زحمت کشیده‌اند ولی هیچ وقت دیده نشده‌اند.

داور مسابقه «شب کوک» درباره فصل دوم این برنامه گفت: امیدوارم محکم‌تر و قوی‌تر در این مسیر حرکت کنیم، ایده‌های خیلی خوبی داریم که به امید خدا و با کمک مسئولان اجرا خواهد شد و اطمینان دارم صدای خواننده‌هایی را می‌شنویم که غافلگیر خواهیم شد.

حذف نواقص

مهدی یغمایی خواننده پاپ کشورمان و دیگر داور برنامه «شب کوک» درباره این مسابقه گفت: این برنامه یک اتفاق بزرگ در صدا و سیماست و از مسئولانی که در این رویداد ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: برنامه‌های استعدادیابی در تمام دنیا برگزار می‌شود و همیشه در برنامه‌ای که برای اولین بار تولید می‌شود کم و کاستی‌هایی وجود دارد، البته بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد، هم از نظر دکور و هم از نظر عواملی که به
برنامه اضافه شدند.

یغمایی درباره سری دوم این برنامه گفت: امیدوارم با حمایت‌های مسئولان مرحله بعدی نیز با فضایی خوب و بسیار حرفه‌ای تولید شود، البته احتمال حضور من هم وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر