jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۱۵۷ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پوریا حیدری آهنگساز و تنظیم‌کننده به عنوان یکی از داوران برنامه «شب کوک» از ارتقای فصل دوم برنامه خبر داد.

وی درباره مقایسه «شب کوک» با سایر برنامه‌هایی که در این زمینه ساخته می‌شوند، به باشگاه خبرنگاران گفت: ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که ممکن است بعضی از مردم ارتباطشان با جهان بیرون بسیار کمرنگ باشد، البته به نظر من مردم باید همه برنامه‌های این سبک را ببینند و بعد از آن راجع به «شب کوک» قضاوت کنند.

حیدری ادامه داد: برخی افراد به حذف برخی شرکت‌کنندگان یا رتبه‌های به دست آمده، انتقاد داشتند اما در مجموع این برنامه دیده و مورد توجه واقع شد.

این آهنگساز درباره تاثیر این مسابقه در پیشرفت موسیقی کشور عنوان کرد: این اتفاق می‌تواند به پیشرفت موسیقی کشور کمک کند؛ به دلیل این که استعدادها معرفی و حمایت می‌شوند بخصوص خواننده‌هایی که سال‌ها زحمت کشیده‌اند ولی هیچ وقت دیده نشده‌اند.

داور مسابقه «شب کوک» درباره فصل دوم این برنامه گفت: امیدوارم محکم‌تر و قوی‌تر در این مسیر حرکت کنیم، ایده‌های خیلی خوبی داریم که به امید خدا و با کمک مسئولان اجرا خواهد شد و اطمینان دارم صدای خواننده‌هایی را می‌شنویم که غافلگیر خواهیم شد.

حذف نواقص

مهدی یغمایی خواننده پاپ کشورمان و دیگر داور برنامه «شب کوک» درباره این مسابقه گفت: این برنامه یک اتفاق بزرگ در صدا و سیماست و از مسئولانی که در این رویداد ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: برنامه‌های استعدادیابی در تمام دنیا برگزار می‌شود و همیشه در برنامه‌ای که برای اولین بار تولید می‌شود کم و کاستی‌هایی وجود دارد، البته بسیاری از نواقص در بخش دوم برنامه حذف شد، هم از نظر دکور و هم از نظر عواملی که به
برنامه اضافه شدند.

یغمایی درباره سری دوم این برنامه گفت: امیدوارم با حمایت‌های مسئولان مرحله بعدی نیز با فضایی خوب و بسیار حرفه‌ای تولید شود، البته احتمال حضور من هم وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر