jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۷۹۸۷۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۵:۳۰

در یکی دو سال اخیر بیشتر شرکت‌های بزرگ فناوری مانند گوگل، سامسونگ و حتی مایکروسافت تمایل خود را برای ورود به دنیای واقعیت مجازی نشان داده‌اند و هر کدام با محصولاتی اختصاصی به این عرصه پا گذاشته‌اند

اپل در راه دنیای واقعیت افزوده؟

به گزارش جام جم کلیک،شرکت اپل که تا پیش از این هیچ واکنشی برای ورود به فناوری واقعیت مجازی نشان نداده بود، بتازگی یک استارت‌آپ را در همین زمینه خریده تا نشان دهد برنامه مفصلی برای ورود به این کارزار دارد.

این استارت‌آپ نوپا Flyby Media نام دارد و جالب این‌که اپل بجز این شرکت‌های فعال دیگری در حوزه واقعیت مجازی مانند Metaio و Faceshift را نیز خریداری کرده تا این پروژه را بسیار جدی و با سرعت به جلو ببرد.

نکته جالب در مورد Flyby Media این است که این استارت‌آپ در زمینه واقعیت افزوده روی گوشی‌های همراه کار می‌کند، نه عینک‌های واقعیت افزوده.

برای همین بعید نیست اپل بخواهد این فناوری را همراه گوشی‌های هوشمندش عرضه کند.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر