jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۷۹۸۷۲   ۲۰ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۵:۳۰

در یکی دو سال اخیر بیشتر شرکت‌های بزرگ فناوری مانند گوگل، سامسونگ و حتی مایکروسافت تمایل خود را برای ورود به دنیای واقعیت مجازی نشان داده‌اند و هر کدام با محصولاتی اختصاصی به این عرصه پا گذاشته‌اند

اپل در راه دنیای واقعیت افزوده؟

به گزارش جام جم کلیک،شرکت اپل که تا پیش از این هیچ واکنشی برای ورود به فناوری واقعیت مجازی نشان نداده بود، بتازگی یک استارت‌آپ را در همین زمینه خریده تا نشان دهد برنامه مفصلی برای ورود به این کارزار دارد.

این استارت‌آپ نوپا Flyby Media نام دارد و جالب این‌که اپل بجز این شرکت‌های فعال دیگری در حوزه واقعیت مجازی مانند Metaio و Faceshift را نیز خریداری کرده تا این پروژه را بسیار جدی و با سرعت به جلو ببرد.

نکته جالب در مورد Flyby Media این است که این استارت‌آپ در زمینه واقعیت افزوده روی گوشی‌های همراه کار می‌کند، نه عینک‌های واقعیت افزوده.

برای همین بعید نیست اپل بخواهد این فناوری را همراه گوشی‌های هوشمندش عرضه کند.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها