jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۸۶۱۷   ۱۴ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد روستایی در سرقت پول‌هایش به قتل رسید.

به گزارش جام‌جم، اوایل دی امسال مردی از خانه‌اش در یکی از روستاهای حومه شهرستان رفسنجان خارج شد و دیگر بازنگشت. خانواده‌اش ماجرای گم شدن وی را به پلیس آگاهی اطلاع دادند. در ادامه جستجوی‌های پلیسی، ماموران رد مردی را به دست آوردند که با مرد گمشده ملاقات داشته است. او با دستور قضایی محمد قریب، بازپرس شعبه دوم دادسرای رفسنجان چهارشنبه هفته گذشته دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و پس از ضد و نقیض‌گویی روز بعد اعتراف کرد مرد روستایی را به قتل رسانده است. متهم به قتل گفت: روز حادثه به بهانه‌ای مرد روستایی را فریب دادم و با خود از روستا دور کردم. با زدن ضربه‌هایی به وی، او را کشتم و پس از آتش زدن جسدش آن را داخل چاهی نزدیک منطقه اسماعیل‌آباد نوقان انداختم. ماموران با یافتن جسد سوخته، آن را برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل کردند. تحقیقات اولیه کارآگاهان جنایی درباره این پرونده قتل نشان می‌داد این جنایت ناشی از انگیزه‌های مالی و به نوعی سرقت از مقتول توسط متهم بوده که تحقیقات از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
یک دست‌ انداز نوروزی

گزارشی از پشت‌صحنه مجموعه نوروزی «دست‌ انداز» همراه گفت‌وگو با کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران آن

یک دست‌ انداز نوروزی

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر