jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۷۸۴۰۳   ۱۴ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۴:۳۰

Wise Wear Socialite از جمله گجت‌هایی است که می‌تواند گزینه مناسبی برای افراد مبتلا به بیماری‌های خاص و سالمندان باشد.

تماس‌های اضطراری با دستبندی زیبا

به گزارش جام جم کلیک،در سال‌های اخیر گجت‌های متنوعی با امکان ارسال پیامک در شرایط اضطراری طراحی و ساخته شده و ویژگی مشترک همه آنها این است که وقتی کاربر به یک بیماری خاص با شرایط اضطراری مبتلا می‌شود، به او کمک می‌کند به شماره‌های تماس ضروری ذخیره شده، پیامکی مبنی بر اعلام شرایط کاربر و همچنین اطلاعاتی درباره موقعیت مکانی فرد ارسال شود.

یکی از محدودیت‌های این گجت‌ها این است که کاربر باید به آن دسترسی داشته باشد تا بتواند از آن استفاده کند.

اما ویژگی منحصر به فرد این است که به محض این که کاربر روی صفحه لمسی آن دوبار ضربه می‌زند، برای شماره‌های ذخیره شده پیامک ارسال خواهد شد.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها