jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۱۶۴۵   ۲۱ دی ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

چهار مظنون عامل قتل پسر ایرانی در شهر ناگویای ژاپن توسط پلیس این کشور شناسایی شده و تحت تعقیب پلیس اینترپل قرار گرفتند.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده سی‌ام آذر امسال با مراجعه زن و مردی میانسال به دادسرای امور جنایی آغاز شد.

مرد میانسال در مورد نحوه قتل فرزندش گفت: پسرم مهرداد شش سال قبل برای کار به صورت قانونی به ژاپن رفت. او چند ماه بعد به ایران بازگشت و مدعی شد در یک نمایشگاه خودرو در شهر ناگویا کار پیدا کرده است. او عاشق دختر صاحبکارش شده و از او خواستگاری کرده بود. دختر جوان هم به خاطر علاقه‌اش به مهرداد مسلمان شد و آنها با هم ازدواج کردند.

وی اضافه کرد: سه سال قبل نوه‌ام به‌دنیا آمد. در این مدت پسرم از زندگی‌اش راضی بود و همراه پدرزنش کار و کاسبی خوبی راه انداخته بود. دیروز عروسم تماس گرفت و در حالی که به‌شدت گریه می‌کرد، از قتل مهرداد خبر داد. او گفت دو شب قبل چند ایرانی جلوی مهرداد را گرفته و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده‌اند.

با اظهارات پدر مقتول و تائید قتل پسر 26 ساله، سعید احمدبیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی، دستور تحقیقات در این زمینه را صادر کرد.

روز نهم دی امسال جسد به ایران منتقل شد و با دستور قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافت. در استعلام از پلیس ژاپن نیز مشخص شد صحنه جنایت بار دیگر بررسی و چهار پسر ایرانی مظنون به قتل نیز شناسایی شده‌اند.

با توجه به نظریه پزشکی قانونی ناگویا مبنی بر قتل مهرداد با ضربات چاقو و شناسایی مظنونان، بازپرس پرونده از پلیس اینترپل درخواست کرده متهمان دستگیر و به پلیس ایران تحویل داده شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر