jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۶۴۴۱۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

با استفاده از این فناوری که CarDroid نام دارد می‌توانید به‌سادگی یک خودروی معمولی را به خودرویی هوشمند تبدیل کنید.

شما هم می‌توانید خودروی هوشمند داشته باشید

این دستگاه بر سیستم‌عامل اندروید مبتنی است و قابلیت‌های متعددی را به مجموعه امکانات خودروی شما اضافه می‌کند.

با استفاده از این گجت می‌توانید رفتارهای راننده را هنگام رانندگی تحت نظر قرار دهید، در شرایط اضطراری پیام‌های ضروری را دریافت کنید.

از خودروی خود در برابر سرقت احتمالی مراقبت کنید و از همه مهم‌تر به هرگونه اطلاعات ضروری درباره خودروی خود دسترسی داشته باشید.

همه این کارها به کمک برنامه پیچیده‌ای انجام می‌شود که برای ذخیره و شبیه‌سازی داده‌ها به یک پلتفرم مبتنی بر پردازش ابری متصل است.

این دستگاه همه اطلاعات به‌دست آمده از تجزیه و تحلیل داده‌های دریافتی را به یک حساب کاربری شخصی ابری ارسال می‌کند.

به این ترتیب به محض این که هر اتفاقی برای خودرو افتاد بلافاصله به این حساب کاربری پیام هشدار ارسال می‌شود.

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر