jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۶۴۰۷۱   ۲۳ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۹

لیونل مسی بار دیگر در صدد پاسخگویی به منتقدانش برآمد، منتقدانی که می گویند او به اندازه ای که برای بارسلونا از خود فداکاری نشان می دهد در تیم ملی آرژانتین اینگونه نیست.

توهین رکیک لیونل مسی به منتقدانش

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی همیشه به این متهم بوده که برای تیم ملی فوتبال آرژانتین کم کاری می کند و همانند بارسلونا برای این تیم ستاره درخشانی نیست.

اما لیونل مسی که گاهی اوقات جواب منتقدان خود را می دهد اینبار با لحن شدیدترین حرف می زند. وی ضمن به کار بردن کلمه ای رکیک در رابطه با برخی از منتقدانش گفت: در دو سال اخیر حضور در دو فینال بزرگ را با تیم ملی فوتبال آرژانتین تجربه کردم. دیگر چکار می‌توانم انجام دهم؟ بسیاری این موفقیت ما را نادیده می‌گیرند و انگار هیچ کاری انجام ندادیم. این اتفاق بسیار بد است. آرژانتین از یک هشتم نهایی حذف نشده است تا بعضی به انتقاد بپردازند. به فینال صعود کردیم و این موفقیت بزرگی است.

دارنده چهار توپ طلای فوتبال جهان ادامه داد: بسیاری می‌گویند چون به پیراهن تیم ملی آرژانتین تعصب ندارم، سرود ملی را نمی‌خوانم. اصلا درست نیست. از کسانی که بدون فکر کردن از من انتقاد می‌کنند، ناراحت هستم. عمدا سرود ملی کشورم را نمی‌خوانم. قرار نیست برای احساس کردن سرود ملی کشورم، حتما باید آن را بخوانم. هر کسی تفکرات و سبک خودش را در زندگی دارد و باید به آن احترام گذاشته شود. تیم ملی آرژانتین برای من اولویت است و دوست دارم در هر دیداری که به میدان می‌روم، پیروز شوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها