jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۸۶۳۷۴۹   ۲۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۸

معیارهای انتخاب همسر را می شناسید؟

پخش برنامه «خونه زندگی» از رادیو سلامت

برنامه «خونه زندگی» شبکه رادیویی سلامت دوشنبه 23 آذر ماه، به موضوع «ازدواج و ملاک های انتخاب همسر» اختصاص دارد.

پخش برنامه «خونه زندگی» از رادیو سلامت

برنامه «خونه زندگی» که کاری از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است، روز دوشنبه با حضور دکتر محمدرضا فرنقی زاد، روان شناس به بررسی «معیارهای خانوادگی انتخاب همسر» می پردازد.

آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی از دیگر بخش های این برنامه است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «خونه زندگی» از شنبه تا پنجشنبه هر هفته در قالب یک نمایش رادیویی از ساعت 10:20 به مدت 75 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر