jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۶۱۰۵۵   ۱۰ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از احتمال انتشار گزارش آژانس در روز چهارشنبه (فردا) خبر داد.

رضا نجفی در حاشیه شانزدهمین کنفرانس عمومی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در مقر سازمان ملل در وین به خبرگزاری صداوسیما گفت: همان‌طور که پس از جلسه جمع‌بندی گفته شد، گزارش مدیرکل قرار است اول دسامبر منتشر شود. یعنی گزارش احتمالا عصر امروز یا حداکثر فردا منتشر خواهد شد.

در همین حال حمید بعیدی‌نژاد، عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در آستانه انتشار گزارش یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره موضوع پی.ام.دی گفت: اینک از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انتظار می رود که در قدم بسیار مهم پایانی خود در این مرحله و در آستانه ارائه یکی از مهم ترین گزارشات در طول تاریخ خود، تفوق کامل وجهه فنی و بی‌طرفانه خودرا در پیگیری مباحث هسته‌ای به جامعه بین‌المللی اثبات کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر