jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۵۵۱   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۰

برنامه نیستان کاری از دفتر موسیقی رادیو سراسری فرهنگ در طول برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت زنده از این محل پخش می شود به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ شنوندگان این برنامه می توانند با حضور در سرای فرهنگ شاهد اجرای این برنامه به صورت زنده و اجرای موسیقی

با حضور استادان نامی موسیقی سنتی ایران باشند همچنین به ابتکار برنامه "نکته ها و گزینه ها" کاری از گروه دانش و آموزش رادیو فرهنگ ، جمعه گذشته در سرای رادیو فرهنگ در محل نمایشگاه کتاب ، کارشناسان برنامه "نکته ها و گزینه ها" به طور مستقیم پاسخگوی داوطلبان کنکور بودند. در این مراسم ، گزیده ای از سوالات آزمون دانشگاه در اختیار علاقه مندان قرار گرفت . قرار است به 30 نفراز برگزیدگان پاسخ دهنده به این سوالات ، هدایایی تقدیم شود.گفتنی است ، گزارش این مراسم در3 قسمت تهیه شده که قسمتاول آن پخش شده است و2 قسمت دیگر آن روزهای پنجشنبه و جمعه 26 ) وبیست وهفت اردیبهشت ( ساعت 30/19 از این شبکه پخش می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر