jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۴۹۰۲۲   ۰۱ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۳

اخیرا یاهو به جای رمز عبور از فناوری جدیدی به نام «Account Key» استفاده کرده است.

بدون نیاز به رمز عبور از ایمیل یاهو استفاده کنید!

به گزارش جام جم کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرویس پست الکترونیکی یاهو با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به واسطه حق امتیاز جدیدی که به ثبت رسانده است، کاربران آن برای در اختیار گرفتن خدمات ایمیل دیگر نیازی به استفاده از رمز عبور ندارند.

یاهو خدمات پست الکترونیکی خود را بروز کرد تا آن دسته از کاربرانی که به کمک ابزار کاربردی مربوطه روی دستگاه‌های موبایلی این سرویس را در اختیار می‌گیرند، از این پس بتوانند بدون استفاده از رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوند.

یاهو با این اقدام یک گام ایمن و کارآمد برداشته است تا بیش از گذشته توجه کاربران جهانی را به خود جلب کند. این اقدام تجربه حضور در خدمات پست الکترونیکی بدون استفاده از رمز عبور را برای نخستین بار فراهم کرد.

یاهو که این روزها شهرت چندانی بین کاربران اینترنتی ندارد و با غیرفعال کردن سرویس‌های محبوب خود بخشی از بازار جهانی را از دست داده است، از این طریق می‌کوشد بار دیگر توجه کاربران را به خود جلب کند.

رمز عبور یکی از مشکلات کاربران امروزی محسوب می‌شود، اما یاهو می‌گوید که می‌توانیم بدون آن هم زندگی کنیم.

شرکت یاهو به تمامی مشترکان خود این اطمینان را داده است که بدون رمز عبور هم با ایمنی کامل سرویس پست الکترونیکی را مورد استفاده قرار دهند.

این سرویس در حالی ارائه شده که یاهو طراحی خدمات ایمیلی خود را هم به طور کامل تغییر داده است و پیش‌بینی می‌کند ظرف چند ماه آینده تمام کاربران جهانی از سرویس پست الکترونیکی بدون رمز عبور آن استفاده کنند.

یاهو به جای رمز عبور از فناوری جدیدی استفاده کرده است که با نام «Account Key» معرفی می‌شود. این فناوری هر کاربر را در دو مرحله شناسایی می‌کند و سپس مجوز ورود او به حساب کاربری را صادر می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها