jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۴۱۳۴۹   ۱۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۷:۱۵

زن جوان منتظر است وارد شعبه شود. استرس زیادی دارد و هراز چندگاهی با وکیل شاکی صحبت می‌کند. پس از این‌که متوجه می‌شود با شکایت همسرش به اتهام آدم‌ربایی دستگیر شده است‌ رنگش می‌پرد، اما اصرار می‌کند بی‌گناه است. بعد از جلسه بازپرسی گفت‌وگویی را با زن جوان انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

خواستم همسرم را ترک دهم، آدم‌ربا شدم

می‌دانی به چه جرمی اینجا هستی؟

همسرم و خانواده‌اش از من شکایت کرده‌اند که او را ربوده و به زور به کمپ ترک اعتیاد برده‌ام.

کمپ ترک اعتیاد؟

بله. همسرم معتاد است و من یک ماه قبل برای این‌که او اعتیادش را ترک کند وی را به کمپ بردم و بستری کردم. همسرم است و دوستش دارم. می‌خواهم با او زندگی کنم، اما اعتیادش زندگی ما را نابود کرد.

همسرت چه‌کاره است؟

بیکار است و در خانه صبح تا شب زندگی می‌ماند و حتی خرج موادش را تا چندی قبل از من می‌گرفت.

پس خرج زندگی‌تان از کجا تامین می‌شود؟

من در غرب تهران در یک مرکز فروش لوازم آرایشی، بهداشتی کار می‌کنم ‌و هزینه زندگی‌ام را از این راه تامین می‌کنم.

چرا کمپ را انتخاب کردی؟

دیگر از خماری او خسته شده بودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با او صحبت کنم تا اعتیادش به مواد را ترک کند که قبول کرد.

بعد چه شد؟

از پس‌اندازی که داشتم 500 هزار تومان به یک کمپ دادم تا همسرم بستری شود و اعتیادش را ترک کند. او به میل خودش برای ترک اعتیاد در آن کمپ بستری شد. هنوز دو هفته از بستری شدن او نگذشته بود که با رسیدن برگه احضاریه شوکه شدم. خانواده همسرم و او از من شکایت کرده بودند. وقتی به جلسه بازپرسی آمدم متوجه شدم آنها از من به اتهام آدم ربایی شکایت کرده‌اند. پدر شوهرم فکر می‌کند پسرش را به‌زور به کمپ برده‌ام تا اموالش را به‌دست بیاورم.

بعد چه شد؟

هنوز تحقیقات ادامه دارد. شوهرم با درخواست من قبول کرد به کمپ برود، اما الان تحت‌تاثیر حرف‌های خانواده‌اش از من به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرده است. هیچ اجباری نبوده که آدم‌ربایی باشد.

حرف آخر...

من آدم‌ربایی نکرده‌ام و چون همسرم را دوست داشتم، می‌خواستم او اعتیادش را ترک کند. نمی‌دانم با داشتن دو فرزند 15 و 12 ساله او چگونه توانسته از من شکایت کند. اگر از کتک زدن‌هایش در خماری شکایت می‌کردم از من به اتهام آدم‌ربایی شکایت نمی‌کرد.

تپش (ضمیمه چهارشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
باید به این زن كمك بشه و ازش حمایت بشه ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر