jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۹۶۴۱   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

پینگ‌پنگ قهرمانی آسیا

پیروزی پینگ پنگ بازان بر قزاقستان

جام جم ورزشی: ملی‌پوشان تنیس روی میز مردان ایران قزاقستان را شکست دادند.

پیروزی پینگ پنگ بازان بر قزاقستان

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون پینگ پنگ ، تیم ‌ملی تنیس روی میز مردان ایران با پیروزی مقابل قزاقستان حریف کره شمالی در مرحله بعدی ر‌قا‌بت‌های قهرمان آسیا در پاتایای تایلند شد.

ملی‌پوشان تنیس روی میز ایران برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر آسیا، تیم قدرتمند کره شمالی را پیش‌رو دارند که با نتیجه‌ سه بر صفر ویتنام را در مرحله قبلی شکست داده بود.

ایران در صورت شکست کره شمالی باید به مصاف برنده دیدار تیم‌های هند و تایلند برود.

نیما عالمیان به دلیل درد در ناحیه شکم غایب این دیدار ایران با قزاقستان بود. در مصاف با قزاقستان افشین نوروزی اولین نماینده ایران بود که با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست مقابل حریفش داد. در دومین دیدار نوشاد عالمیان موفق به کسب پیروزی 3 بر یک مقابل حریف قزاق خود شد. در سومین دیدار پوریا عمرانی 3 بر صفر حریفش را شکست داد و در چهارمین دیدار مجددا نوشاد عالمیان برای ایران به میدان رفت و با کسب پیروزی 3 بر 2 در نهایت و در مجموع چهار دیدار ایران با نتیجه 3 بر یک به پیروزی مقابل قزاقستان دست یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر