jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۸۳۷۱۵۷ ۲۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۳

مادربردهای سری G1 Gaming و Ultra Durable گیگابایت به فناوری صوتی و اختصاصی یعنی GIGABYTE AMP-UP مجهز هستند که بالاترین سطح امکانات و فناوری‌های صوتی آن‌برد را فراهم می‌کند

با فناوری صوتی مادربردهای گیگابایت بیشتر آشنا شوید!

گیمرها و علاقه‌مندان به موسیقی با استفاده از این فناوری، واقعی‌ترین و شفاف‌ترین جلوه‌های صوتی و همچنین غنی‌ترین ترکیب‌های موسیقی را تجربه خواهند کرد.

خازن‌های رده بالای Nichicon و WIMA

به گزارش آی تی رسان، گیگابایت در مادربردهای سری 100 به جهت بالا بردن کیفیت پردازش صدا، از ترکیب خازن‌های WIMA رده Hi-Fi و خازن‌های رده بالای طلایی Nichicon استفاده کرده است.

مجموعه خازن‌های Nichicon که بطور معمول در تجهیزات سطح بالای صوتی به کار می‌روند، باعث شفافیت بیشتر در صداهای فرکانس بالا و غنی‌تر شدن بیس می‌شود.

فناوری AMP-UP به همراه سه آمپلی فایر OP-AMPs

گیگابایت با استفاده از سه آمپلی فایر قابل ارتقا، بالاترین سطح شخصی سازی صوتی برای کاربران را عرضه کرده تا از امکان هماهنگی کیفیت و نوع صدای خروجی با سلیقه و نیاز کاربران اطمینان حاصل نماید.

با این فناوری، لاین‌های چپ و راست صدا و همچنین Front Audio، هر یک آمپلی فایر مجزای خود را خواهند داشت.

بسته نرم افزاری Sound Blaster X-Fi MB3 و Creative SBX Pro Studio

مادربردهای گیمینگ گیگابایت بسته نرم‌افزاری Sound Blaster X-Fi MB3 را نیز به منظور شخصی سازی هرچه بیشتر جلوه‌ها و اکولایزرهای صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا بتوانند صدای شفاف‌تر و قدرتمندتری را تجربه کنند.

بسته نرم افزاری Creative SBX Pro Studio نیز امکان شنیدن صدای واقع گرایانه با تفکیک بالا را به‌صورت Surround از راه تنظیم کردن عملکرد کلی سیستم پردازش صوتی گیگابایت فراهم می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر