jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۳۲۲۵۳   ۱۳ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۰

رئیس پلیس راه کشور با هشدار به رانندگان حادثه‌آفرین خبر داد:

توقیف ۷۲ ساعته خودروی متخلفان

رئیس پلیس‌ راه راهور ناجا از تشدید برخورد با تخلف انحراف به چپ خودروها خبر داد و گفت: برابر ابلاغیه صادره؛ خودرو این دسته از رانندگان که برای خود و سایر رانندگان خطرآفرین هستند ۷۲ ساعت توقیف می‌شود.

توقیف ۷۲ ساعته خودروی متخلفان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت راهور 120، سرهنگ حمیدی در حاشیه بازدید از پلیس‌ راه کرمانشاه با اشاره به اینکه سفرهای تابستانی همچنان در روزهای پایانی شهریور رو به افزایش است، افزود: برابر آخرین آمارها واژگونی ناشی از خستگی و خواب آلودگی و انحراف به چپ ناشی از عجله و شتاب؛ مهمترین علل حوادث رانندگی در چند روز گذشته بوده است.

وی از ابلاغیه ویژه به ماموران پلیس‌ راه کشور برای برخورد با رانندگان پر خطر در روزهای پایانی شهریور خبر داد و گفت: خودرو رانندگانی که با سرعت و سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ موجب ایجاد خطر برای خود و سایر رانندگان شوند قطعاً بدون اغماض 72 ساعت توقیف می‌شوند.

رئیس پلیس‌ راه راهور ناجا به وضعیت استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: استان کرمانشاه سال گذشته و امسال کاهش تصادف داشته است، ولی به دلیل افزایشی که در سال 92 داشته است هنوز نتوانسته افزایش سال 92 را جبران کند.

وی افزود: بر این اساس طی جلسه‌ای برنامه‌ریزی برای تداوم کاهش تصادفات در کرمانشاه صورت گرفت.

رئیس پلیس‌ راه راهور ناجا گفت: یکی دیگر از موضوعاتی که در بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت سفرهای اربعین بود و با توجه به تجربیات سال گذشته پیش‌بینی می‌شود حجم سفرهای زمینی به کربلا در سال جاری در صورت بازگشایی مرز خسروی افزایش قابل توجهی داشته باشد.

وی افزود: در جلسه امروز همچنین موضوع جابجایی زائران با تمام توان بخش خصوصی در این استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد. همچنین مقرر شد با توجه به پیش‌بینی حجم بالای ترددها، تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری مسافران در توقف‌های طولانی پیش‌بینی شود.

رئیس پلیس‌ راه راهور ناجا در پایان تاکید کرد: شماره تلفن 88255555 و تلفن گویای 120 در کنار سایت www.rahvar120.ir آماده اعلام آخرین وضعیت راه‌ها و محدودیت‌های تردد و ترافیک محورهاست، لذا رانندگان حتماً با این امکانات فراهم شده مسیر مناسب و زمان مناسب را برای سفر خود در نظر بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها