با مهدی خسروی، مجری شناخته‌شده شبکه خبر

شبکه‌های اجتماعی برایم جدی نیست

گوینده باسابقه رادیو فردا جراحی می‌شود

دختر ناهید تاج نیا گوینده باسابقه رادیو به وضعیت جسمانی مادرش پس از سانحه رانندگی اشاره کرد و گفت قرار است فردا صبح مادرش جراحی شود.
کد خبر: ۸۱۹۳۹۰
گوینده باسابقه رادیو فردا جراحی می‌شود

الهام صفوی زاده دختر ناهید تاج نیا گوینده باسابقه خبر رادیو با اشاره به سانحه ای که دوشنبه شب ۲۹ تیرماه برای خودش و مادرش پیش آمد، گفت: طی سانحه رانندگی که برایمان پیش آمد مادرم دچار شکستگی از ناحیه چند عضو بدن شد و اکنون در بخش ارتوپدی بیمارستان بستری است.

وی درباره وضعیت عمومی حال خود و مادرش بیان کرد: من از ناحیه کتف دچار آسیب شدم و تاندوم شانه ام پاره شد اما درحال حاضر حالم بهتر است و مهم مادرم است که فقط به دعای خیر مردم نیاز دارد تا حالش بهبود پیدا کند.

این مجری رادیو و تلویزیون درباره صدماتی که به مادرش وارد شد، توضیح داد: مادرم از چند ناحیه از جمله دست راست، دنده ها و دندان ها دچار شکستگی شده است که در دست راستش باید میله ای قرار داده شود و به علت فشارهایی که به او وارد شد به طور ناگهانی با ایست تنفسی مواجه و سریعا به بخش آی سی یو منتقل شد که البته خدا رحم کرد و هنوز معلوم نیست دلیلش چه بوده است.

وی افزود: فردا جمعه دوم مرداد ماه حدود ۷ صبح عمل جراحی روی مادرم انجام می شود تا این شکستگی ها ترمیم پیدا کند و امیدوارم به لطف خدا عمل به خوبی صورت بگیرد.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
۰
۰
كدوم پول؟ قبل از انقلاب هم اخبار می گفت اگر پول داشت سی سال خدمت خودشو بازنشسته می كرد. در ثانی اینهمه پولدار تو بهشت زهرا خوابیده. ملك الموت اهل حق و حساب نیست. برای زنده ماندن اول لطف خدا لازم است.
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها