jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۶۵۴۷   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۱:۴۶

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از اهتمام ویژه عوامل تولید مجموعه پایتخت4 به موضوع نماز و روزه قدردانی کرد.

قدردانی دانشگاه امام صادق(ع) از سریال پایتخت

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید مصطفی میرلوحی در نامه‌ای به دکتر سرافراز از رئیس رسانه ملی و عوامل تولید مجموعه پایتخت به خاطر ترویج اقامه نماز و فرهنگ مسجد تشکر کرد.

وی در این نامه آورده است «استفاده از واژه‌های مربوط به ماه مبارک رمضان، رفتن دسته‌جمعی و خانوادگی به مسجد و ترویج نماز جماعت صبح، ترویج حجاب و سن تکلیف دختران، ترویج منبر و وعظ و خطابه که نمادی از رسانه سنتی مذهبی ماست و... که در مجموعه ارزشمند پایتخت بخوبی نشان داده شده است، نشان از دغدغه و تلاش برنامه‌ریزان و مدیران و عوامل اجرایی در این زمینه است.»

میرلوحی در این نامه اظهار امیدواری کرده است این تلاش‌ها مرضی نظر حضرت ولی عصر(عج) قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر