jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۱۶۳۴۵ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۰

مقام‌های گردشگری ژاپن می‌گویند در کوه فوجی خدمات وای‌فای مجانی ارائه می‌دهند.

ژاپن در کوه فوجی، وای‌ فای مجانی می‌دهد!

از روز جمعه، در ابتدای فصل جدید کوهنوردی در این کشور، کوهنوردان از این کوه معروف ژاپن این امکان را خواهند یافت تا در هنگام صعود به کوه و در قله از اینترنت مجانی استفاده کنند.

مقام‌های ژاپنی می‌گویند ارسال تصاویر از بالای کوه منجر به تبلیغ بیشتر خواهد شد و گردشگران بیشتری را به خود جذب خواهد کرد.

این تصمیم در حالی گرفته شده است که روزانه تقریبا 10 هزار نفر از این کوه بالا می‌روند و شماری تصمیم دولت برای جذب بازدید‌کنندگان بیشتر را زیر سوال برده‌اند و بی‌دلیل دانسته‌اند.

اینترنت مجانی از 10 ژوئیه تا سپتامبر امسال ارائه خواهد شد.

مقام‌های ژاپنی می‌گویند که گردشگران آمریکایی و اروپایی می‌خواهند در هنگام صعود به کوه عکاسی کنند و این عکس‌ها را همان زمان ارسال کنند.(بی بی سی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر