jamejamsara
سرا کد خبر: ۸۱۶۳۰۳   ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۲

کاهش میل جنسی می‌تواند دلایلی جز افزایش سن داشته باشد مثلا افسردگی، اضطراب و عدم تعادل هورمونی از مهم ترین عوامل موثر بر کاهش میل جنسی محسوب می‌شوند.

عواملی که باعث کاهش میل جنسی می شوند

کاهش میل جنسی می‌تواند دلایلی جز افزایش سن داشته باشد مثلا افسردگی، اضطراب و عدم تعادل هورمونی از مهم ترین عوامل موثر بر کاهش میل جنسی محسوب می‌شوند. حتی مشکل ناتوانی نعوظ در بین مردان می‌تواند علامت هشداردهنده بیماری قلبی یا دیابت باشد. بعضی از داروها مثل داروهای ضدافسردگی و داروهای کنترل فشار خون هم می‌توانند میل جنسی را کاهش دهند.

رفتارها و عادت‌های مختلف افراد هم بر توانایی افراد در رابطه زناشویی تاثیرگذار است. عادتی مثل سیگار کشیدن زیاد باعث اختلال در واکنش‌های طبیعی جنسی می‌شود. حتی نوع ورزش کردن افراد هم عامل مهمی است؛ مثلا دوچرخه‌سواری زیاد مشکلات مختلفی در برقراری رابطه زناشویی به وجود می‌آورد، چون فشار بیش از حدی به عصب‌ها و عروق ناحیه تناسلی وارد می‌کند که جریان خون این ناحیه را دچار اختلال می‌کند. برای همه این مشکلات راه‌حل‌هایی وجود دارد و همیشه تنها راه حل استفاده از داروها و قرص‌ها نیست. هیچ سحر و جادویی هم برای درمان این مسائل وجود ندارد. باید به اندازه کافی بخوابید و دقت کنید که به اندازه کافی استراحت می‌کنید یا نه؛ و در نهایت این‌که حتما مشکل را با متخصص در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کند.(سلامت نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر