jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۱۹۷ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

شایعات تمامی ندارد و هر روز یک مورد جدید از آیفون 6S می‌شنویم. این بار مساله باتری در مرکز توجه قرار گرفته و ظاهرا قرار است اپل برای آیفون بعدی که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با آیفون 6 ندارد، یک باتری بهتر در نظر بگیرد. پیش از این هم شنیده بودیم آیفون جدید با کمک مودم MDM9635M سرعت دو برابری اینترنت را به ارمغان خواهد آورد و قرار است سرعت فعلی 150 مگابیت بر ثانیه‌ای LTE را تا 300 مگابیت بر ثانیه افزایش دهد. هر چند منبع منتشرکننده این خبر که 9to5Mac است، اعلام کرده این سرعت در دنیای واقعی و به دلیل محدودیت‌های موجود در شبکه‌های سلولی کمتر خواهد بود.

اخبار مرتبط به باتری و استفاده از مودم کوالکام همراه تصویری بوده‌است که خبر خوشی برای آنهایی دارد که از توان باتری در آیفون 6 راضی نبودند. چیپ LTE کوالکام از نظر انرژی بسیار کاراتر از گذشته است و در ضمن با کوچک‌تر شدن مادربورد اپل می‌تواند باتری بزرگ‌تری برای آیفون 6S در نظر بگیرد. البته اپل برای انتخاب باتری باید حواسش به رقبایی چون ال‌جی G4 با باتری 3000 میلی‌آمپری، وان پلاس وان با باتری 3100 میلی‌آمپری و نکسوس 6 با باتری 3220 میلی‌آمپری باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر