jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۸۱۵۹۹۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۴۴

اگر دنبال کننده فیلم‌های جیمز باند باشید، حتما با وسایل مخصوص و ویژه این کاراکتر بین المللی آشنایی دارید. یکی از معروف‌ترین وسایل این کاراکتر جذاب، خودروی اوست که توسط کمپانی آستون مارتین طراحی و تولید می‌شود. حال این کمپانی عظیم، دست به ایده جالبی زده است و به فکر تولید یک قایق فوق حرفه‌ای و جاسوسی افتاده است.

جیمز باند با قایق جاسوسی‌اش می آید + عکس

این قایق موتوری سریع السیر مجهز به یخچال، قهوه ساز، کنترل صوتی و بسیاری امکانات دیگر است که قرار است این کاراکتر را در فیلم‌های بعدی‌اش همراهی کند.

منابع مطلع در این خصوص، اظهار داشته‌اند که این قایق فوق حرفه‌ای به زودی توسط کمپانی آستون مارتین با همکاری و طراحی Mulder در ماه سپتامبر سال جاری و هم‌زمان با معرفی فیلم جدید جیمز باند، رونمایی شود.

مدل‌های AM37 و AM37S با بالاترین سرعت 60 گره یا 60 Knots می‌توانند اولین تولیدات کمپانی آستون مارتین در حوزه قایق‌های موتوری باشند که از شعار: شبحی از زیبایی و قدرت برای معرفی خود استفاده کرده است.

وجود یک عرشه الکترونیکی متشکل از سه پنل کربنی به کار رفته در این قایق، به کاربرش اجازه می‌داد تا به طور کامل فضای اتاق راننده را پس از انجام یک مأموریت بر روی آب، بپوشاند.

با استفاده از سیستم‌های خاص و جدید در این قایق و بهره گیری از امکاناتی همچون تهویه هوای مطبوع، یخچال و قهوه ساز الکترونیکی، جیمز باند می‌تواند با استفاده از کنترل راه دور، پیش از رسیدن به قایقش دستورات لازم جهت آماده سازی یک قهوه گرم را به قایق بدهد.

در این صورت هنگامی که وی به قایق می‌رسد، یک قهوه اسپرسو داغ و خوشمزه برای وی آماده سرو است.

تمام سیستم‌های ناوبری و مولتی مدیای این قایق تنها با صدای جیمز باند قابل کنترل خواهند بود.

آیا دوست دارید یک بار هم که شده، سفری کوتاه با این قایق داشته باشید؟(آی تی رسان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر