jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۱۵۷۹۱   ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۳

جام جم ورزشی: تیم ‌ملی والیبال آرژانتین شانس حضور در دسته اول لیگ جهانی والیبال را از دست داد.

آرژانتین با ولاسکو صعود نکرد

خولیو ولاسکو و شاگردانش در مرحله نیمه نهایی ر‌قا‌بت های دسته دوم لیگ جهانی والیبال به مصاف فرانسه رفتند، اما با قبول شکست سه بر صفر از راهیابی به فینال دسته دوم و در نتیجه‌ صعود به دسته اول این ر‌قا‌بت ها باز ماندند.

فرانسوی‌ها در این دیدار همانند ر‌قا‌بت های دور مقدماتی مقتدر ظاهر شده و با امتیاز 25 بر 13 ، 25 بر 17 و 25 بر 20 آرژانتین را شکست دادند تا همچنان در این رقابت‌ها بدون باخت باشند.

به ‌این‌ ترتیب سرمربی سابق تیم ‌ملی والیبال ایران نمی‌تواند شاگردانش را سال آینده در دسته اول این ر‌قا‌بت ها ببیند. عدم حضور در دسته اول لیگ جهانی والیبال برای تیمی که در رده‌بندی جهانی در جایگاه هفتم قرار گرفته به هیچ وجه خوشایند نیست.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی دسته دوم بلغارستان سه بر یک بلژیک را شکست داد و حریف فرانسه در دیدار پایانی شد. تیم پیروز علاوه بر حضور در جمع شش تیم پایانی ر‌قا‌بت ها سهمیه حضور در دسته اول این ر‌قا‌بت‌ها در سال آینده را نیز کسب خواهد کرد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها