jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۹۶   ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۵

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز قدس این روز را یادگار امام (ره ) دانست و اعلام کرد: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مانند همیشه با حضور باشکوه خود در این روز از مردم مظلوم فلسطین حمایت می کنند.

روز قدس یادگار امام راحل است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، در پیام حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی آمده است: رژیم نژادپرست صهیونیسم در سرزمین فلسطین جز ظلم، تباهی و اقدامات وحشیانه و غیرانسانی نسبت به مردم مظلوم آن چیزی بر جای نگذارده؛ رژیم غاصبی که با حمایت آمریکای جنایتکار و سایر استکبارگران جهانی از هر گونه ظلم و پلیدی جهت رسیدن به اهداف شیطانی خویش حتی به شهادت رساندن کودکان معصوم این سرزمین نمی گذرد.

شهیدی در این پیام افزود: به یقین مساله فلسطین چنانکه مقام معظم رهبری نیز فرمودند، مربوط به همه ملت های جهان است تا با اتحاد و برادری جهت سرنگونی این رژیم غاصب اقدام کنند.

معاون رییس جمهور ادامه می دهد: روز قدس یادگار حضرت امام خمینی (ره) است که تاکید کرد؛ همه مسلمانان جهان و دولت های اسلامی برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند.

شهیدی با اشاره به حضور با شکوه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در این روز ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد نابودی این رژیم غاصب و تمام حامیان جنایتکار آن باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر