jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۸۰۶۶۴۴ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۶

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی:

هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی گفت: هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است.

هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است

به گزارش جام جم کلیک: محمد قاسملو امروز در تبریز اظهار داشت: لازمه استفاده از هر فناوری، داشتن اطلاعات مناسب و کافی در زمینه آن تکنولوژی و وارد بودن به قوانین و مقررات استفاده از آن است.

وی افزود: برخی از افراد بدون اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر اینترنت و فضای مجازی وارد این فضا می‌شوند و محیطی ناامن و آلوده و به دور از آرامش را برای سایر کاربران فراهم می‌کنند که در برخی از موارد دامنگیر خود آنها نیز می‌شود.‌

این مقام انتظامی افزود: برخی از پرونده‌هایی که در پلیس فتا تشکیل می‌شود افراد گاهی اظهار بی‌اطلاعی از وجود چنین قوانینی می‌کنند که دیگر دیر شده و فایده‌ای برای آنان ندارد، در صورتی که اگر از وجود چنین قوانین مطلع بودند و از جرم بودن یا نبودن اقدام خود آگاه بودند شاید به آن دست نمی‌زدند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: بنابراین همیشه به کاربران فضای مجازی توصیه می‌کنیم هر نرم افزار، برنامه کاربردی و ... را به رایانه، تبلت و ... خود نصب نکنند در صورتی که قصد نصب دارند در مورد آن مطالعه کرده و اطلاعات کافی را به دست آورند، از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنند تا با مورد خاصی مواجه نشوند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر