jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۸۰۶۶۴۴ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۶

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی:

هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی گفت: هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است.

هرگونه مزاحمت در اینترنت جرم بوده و قابل پیگیری است

به گزارش جام جم کلیک: محمد قاسملو امروز در تبریز اظهار داشت: لازمه استفاده از هر فناوری، داشتن اطلاعات مناسب و کافی در زمینه آن تکنولوژی و وارد بودن به قوانین و مقررات استفاده از آن است.

وی افزود: برخی از افراد بدون اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر اینترنت و فضای مجازی وارد این فضا می‌شوند و محیطی ناامن و آلوده و به دور از آرامش را برای سایر کاربران فراهم می‌کنند که در برخی از موارد دامنگیر خود آنها نیز می‌شود.‌

این مقام انتظامی افزود: برخی از پرونده‌هایی که در پلیس فتا تشکیل می‌شود افراد گاهی اظهار بی‌اطلاعی از وجود چنین قوانینی می‌کنند که دیگر دیر شده و فایده‌ای برای آنان ندارد، در صورتی که اگر از وجود چنین قوانین مطلع بودند و از جرم بودن یا نبودن اقدام خود آگاه بودند شاید به آن دست نمی‌زدند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: بنابراین همیشه به کاربران فضای مجازی توصیه می‌کنیم هر نرم افزار، برنامه کاربردی و ... را به رایانه، تبلت و ... خود نصب نکنند در صورتی که قصد نصب دارند در مورد آن مطالعه کرده و اطلاعات کافی را به دست آورند، از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنند تا با مورد خاصی مواجه نشوند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر