jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۸۰۴۷۲۱   ۲۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۵

نوار ابزار بابیلون، بازی‌های رایگان اینترنتی، مجموعه رایگان و آزمایشی آفیس، برنامه‌های رایگان HP، DELL، Lenovo و... همگی از برنامه‌ها و ابزارهای بیهوده‌ای به‌شمار می‌رود که پس از خریداری یک رایانه یا لپ‌تاپ جدید ممکن است آنها را در فهرست برنامه‌های نصب شده روی رایانه‌ خود مشاهده کنید.

ابزاری برای حذف برنامه‌های تبلیغاتی و اضافه

دوست دارید در سریع‌ترین زمان ممکن و با بیشترین اطمینان، نسبت به حذف این گزینه‌ها و برنامه‌های اضافه اقدام کنید؟ نرم‌افزار رایگان The PC Decrapifier به همین منظور طراحی شده و با اسکن سریع رایانه‌ شما فهرستی از گزینه‌های پیشنهادی برای حذف را در اختیار شما قرار می‌دهد. البته توجه داشته باشید فهرست پیشنهادی این نرم‌افزار با توجه به حذف نرم‌افزارها از سوی دیگر کاربران ایجاد شده است.

پس می‌توانید با اطمینان از این که صدها هزار و حتی میلیون‌ها کاربر دیگر، ابزاری همچون نوار ابزار بابیلون را از روی رایانه‌ خود حذف کرده‌اند، شما نیز برای حذف این ابزار اقدام کنید. با این اقدام هیچ چیز ارزشمندی را از دست نخواهید داد.

این نرم‌افزار برای استفاده روی رایانه‌هایی که مدت زمان زیادی از نصب ویندوز در آنها می‌گذرد نیز مفید است، زیرا ممکن است در طول زمان برنامه‌های تبلیغاتی یا ناخواسته‌ بسیاری همراه با دیگر برنامه‌ها روی رایانه‌ شما نصب شده باشد.

نسخه رایگان این نرم‌افزار با پشتیبانی از ویندوزهای 7 و 8.1 از لینک زیر قابل دانلود است:

http://www.pcdecrapifier.com/download

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر