jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۸۰۴۷۲۱   ۲۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۵

نوار ابزار بابیلون، بازی‌های رایگان اینترنتی، مجموعه رایگان و آزمایشی آفیس، برنامه‌های رایگان HP، DELL، Lenovo و... همگی از برنامه‌ها و ابزارهای بیهوده‌ای به‌شمار می‌رود که پس از خریداری یک رایانه یا لپ‌تاپ جدید ممکن است آنها را در فهرست برنامه‌های نصب شده روی رایانه‌ خود مشاهده کنید.

ابزاری برای حذف برنامه‌های تبلیغاتی و اضافه

دوست دارید در سریع‌ترین زمان ممکن و با بیشترین اطمینان، نسبت به حذف این گزینه‌ها و برنامه‌های اضافه اقدام کنید؟ نرم‌افزار رایگان The PC Decrapifier به همین منظور طراحی شده و با اسکن سریع رایانه‌ شما فهرستی از گزینه‌های پیشنهادی برای حذف را در اختیار شما قرار می‌دهد. البته توجه داشته باشید فهرست پیشنهادی این نرم‌افزار با توجه به حذف نرم‌افزارها از سوی دیگر کاربران ایجاد شده است.

پس می‌توانید با اطمینان از این که صدها هزار و حتی میلیون‌ها کاربر دیگر، ابزاری همچون نوار ابزار بابیلون را از روی رایانه‌ خود حذف کرده‌اند، شما نیز برای حذف این ابزار اقدام کنید. با این اقدام هیچ چیز ارزشمندی را از دست نخواهید داد.

این نرم‌افزار برای استفاده روی رایانه‌هایی که مدت زمان زیادی از نصب ویندوز در آنها می‌گذرد نیز مفید است، زیرا ممکن است در طول زمان برنامه‌های تبلیغاتی یا ناخواسته‌ بسیاری همراه با دیگر برنامه‌ها روی رایانه‌ شما نصب شده باشد.

نسخه رایگان این نرم‌افزار با پشتیبانی از ویندوزهای 7 و 8.1 از لینک زیر قابل دانلود است:

http://www.pcdecrapifier.com/download

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها