jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۸۰۳۴۷۵   ۱۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۳

شاید باورش برایتان کمی سخت باشد، اما اولین و عمومی‌ترین راهکاری که هنگام بروز مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در رایانه باید انجام دهید، خاموش کردن رایانه، اندکی صبر و روشن کردن مجدد آن است.

اولین راه‌کار هنگام بروز مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

نمی‌دانم برای شما هم اتفاق افتاده یا خیر، اما کاربران بسیاری هنگامی‌که رایانه‌‌شان با مشکل مواجه می‌شود، از ترس بروز مشکلات بیشتر، رایانه را خاموش و به مرکز ارائه خدمات مراجعه می‌کنند، اما در کمال تعجب پس از روشن کردن رایانه در آن مرکز متوجه می‌شوند همه چیز مثل روز اول است.

اگر ارتباط اینترنتی شما با مشکل مواجه شده، پیشنهاد می‌کنیم روتر یا مودم خود را یک‌بار خاموش کرده، چند لحظه صبر و دوباره آن را روشن کنید. اگر رایانه‌تان هنگ می‌کند و بشدت کند شده، خاموش کردن، صبر و روشن کردن مجدد را آزمایش کنید.

همچنین اگر تلفن همراه یا تبلت‌تان مشکل‌دار شده است، باز هم همین عملیات را تکرار کنید.

فراموش نکنید اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که برای رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری باید به آن توجه کنید، خاموش کردن، اندکی صبر و روشن کردن مجدد است.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر