jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۰۲۵۸۱   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۵۶

۴ قسمت اول سریال معمای شاه آماده پخش و ۷۰ درصد کل کار به پایان رسیده است.

قطعیت پخش «معمای شاه» از مهرماه

محمدرضا ورزی کارگردان تلویزیون، در خصوص آخرین وضعیت تولید سریال «معمای شاه» گفت: در حال حاضر مشغول ضبط قسمت فدائیان اسلام هستیم و در این قسمت به زندگی شهید نواب صفوی توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.

وی ادامه داد: چهار قسمت اول این سریال به طور کامل آماده شده و در مجموع ۷۰ درصد کل کار به پایان رسیده است. همچنین تیتراژهای ابتدایی و انتهایی به‌طور کامل طراحی و ساخته شد. موسیقی، تدوین و صدا‌گذاری نیز به طور همزمان انجام می‌شود.
این کارگردان خاطرنشان کرد: «معمای شاه» مجموعاً در ۴ فاز به روی آنتن می‌رود و اسامی بازیگران تیتراژ در هر چهار فاز متغیر است.
ورزی در پایان خاطرنشان کرد: به طور قطع اول مهرماه «معمای شاه» به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و امیدوارم مردم از آن خوششان بیاید.
گفتنی است «معمای شاه» به تهیه‌کنندگی علی لدنی و کارگردانی محمد ورزی برای پخش از شبکه یک سیما در حال تولید است. (باشگاه خبرنگاران)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها