jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۸۵۲۸   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۳

جام جم ورزشی: ملی پوش آرژانتینی منچستریونایتد می گوید بدترین فصل فوتبالی خود را پشت سر گذاشته است.

دی ماریا: فصل بسیار بدی بود

به گزارش جام جم ورزشی ، آنخل دی ماریا در ابتدای فصل 2015-2014 با یک قرارداد 59/7 میلیون پوندی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست. او در نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر انگلیس به هیچ عنوان راضی کننده نبود و در حالی تنها 23 مرتبه برای تیم خود به میدان رفت که در فصل پیش از آن با پیراهن رئال مادرید به عنوان برترین بازیکن فصل تیمش انتخاب شده بود.

این هافبک 27 ساله در این رابطه گفت: من اصلا از نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر انگلیس راضی نیستم. من از رئال به اینجا آمدم تا قهرمانی های متعددی را تجربه کنم اما این فصل برای من بسیار بد بود. خیلی عصبی ام چرا که می خواستم از این بهتر باشم."

وی افزود: " هواداران انگلیسی هنوز دی ماریای واقعی را ندیده اند. می دانم که می توانم در سطح بهتری باشم. امسال اصلا برای من خوب نبود. سازگاری با شرایط فوتبال انگلیس اصلا ساده نیست. همه به من می گویند نخستین فصل حضور در لیگ برتر انگلیس برای یک بازیکن خارجی بسیار مشکل است. چالش جدی من برای امسال نیست، چالش جدی این است که من می خواهم بخشی از تاریخ منچستریونایتد باشم. رویای من این است که با یونایتد قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا شوم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها