jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۹۶۷۹۵ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۹

چطور می‌شود پادکست‌های رادیو‌های اینترنتی را دانلود کرد؟

پرسش و پاسخ: دانلود پادکست‌های رادیویی

ابوالفضل صداقت از اصفهان: چطور می‌شود پادکست‌های رادیو‌های اینترنتی را دانلود کرد؟

پاسخ کلیک: پادکست‌های رادیو‌های اینترنتی فایل‌های صوتی برای پخش آنلاین هستند. این فایل‌ها در لحظه روی سرورهای خود پخش می‌شوند و شما نمی‌توانید به فایل اصلی دسترسی داشته باشید، اما یکی از رایج‌ترین روش‌های دانلود این پادکست‌ها، ضبط کردن آنها هنگام پخش آنلاین است. برای انجام این کار نیز نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها HermesPod نام دارد. به کمک این نرم‌افزار که کمتر از یک مگابایت حجم دارد، می‌توانید براحتی لینک پادکست‌های موردنظرتان را ثبت کرده و در صورت نیاز آنها را دانلود کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه‌ دانلود خودکار در این برنامه، مشخص کنید در چه بازه‌های زمانی عملیات دانلود از پادکست موردنظر شما آغاز شود و تا چه میزان ادامه یابد.

این نرم‌افزار روش کار بسیار ساده‌ای دارد و پس از عملیات دانلود نیز می‌توانید با استفاده از گزینه ‌ Transfer files، فایل‌های دانلودی را به انواع دستگاه‌های پخش ارسال کنید.

http://hermespod.com

چنانچه مشکلتان رفع شد می‌توانید در بخش نظرات همین مطلب، سایر کاربران را نیز مطلع کنید

آیا شما برای این پرسش، پاسخ مناسب‌تری دارید؟ خوشحال می‌شویم پاسخ پیشنهادی خود را در بخش نظرات در اختیار سایر کاربران قرار دهید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر