jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۷۹۶۵۰۸ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۲

10 شبکه تلویزیونی داخلی و چهار شبکه تلویزیونی برون‌مرزی سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را پوشش می‌دهند.

پخش مسابقات قرآن از 14 شبکه تلویزیونی

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پخش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از شبکه یک به مخاطبان ارائه می‌شود. رقابت قاریان و حافظان شرکت‌کننده در مسابقات هم به صورت زنده و روزانه از شبکه قرآن سیما و رادیو قرآن پخش می‌شود. در طول برگزاری مسابقات هم شبکه‌های مختلف صدا و سیما با محل برگزاری مسابقات ارتباط زنده برقرار و گزارش‌هایی را پخش می‌کنند.

در حوزه رسانه‌های خارجی، 15 شبکه تلویزیونی نیز تاکنون برای پوشش خبری این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند که می‌توان به شبکه‌های تلویزیونی الاتجاه، البلادی، المنار، الفرات، الکوت، تی آر تی ترکیه، ای پی ان آمریکا، تلویزیون فونیکس چین و المیادین اشاره کرد.

همچنین مدیران، کارشناسان و مسئولان برگزاری مسابقات در برنامه‌هایی همچون صبح بخیر ایران، سیمای خانواده، به خانه بر می‌گردیم، اردیبهشت، سلام تهران، برنامه‌های شبکه‌های برون‌مرزی و شبکه‌های رادیویی حضور خواهند یافت و ابعاد این مسابقات را برای مردم تشریح خواهند کرد.

7 نماآهنگ با موضوعات قرآنی و مناسبت‌های مذهبی در ایام برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تولید می‌شود.

دو تیزر مفهومی و یک تیزر اطلاع‌رسانی با موضوع «اتحاد جهان اسلام» و حضور قاریان و متسابقین از کشورها و قاره‌های مختلف در عرصه مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران تهیه شده و آماده پخش از شبکه‌های داخلی و برون مرزی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی است.

سی‌ودومین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از 25اردیبهشت تا اول خرداد در تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر