jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۹۴۴۳۹ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۰

فروشگاه‌های الکترونیکی که بازی‌های رایانه‌ای عرضه می‌کنند تا پانزدهم خرداد سال جاری مهلت دارند مجوز فعالیت خود را دریافت کنند.

آخرین مهلت دریافت مجوز فروشگاه‌های الکترونیکی بازی اعلام شد

به گزارش جام جم کلیک: بر اساس مواد ۲۱ و ۲۲ قانون جرائم رایانه‌ای و مواد ۱ و ۲ قانون مجازات، اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیرمجاز دارند و فعالیت آن‌ها شامل «بند (ز) فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» و «انتشار و سرویس‌دهی بازی‌های رایانه‌ای دارای محتوای مجرمانه یا فاقد مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای)» می‌شود، فعالیت آن‌ها مصداق محتوای مجرمانه بوده و از ادامه فعالیت ایشان جلوگیری خواهد شد.

فروشگاه‌های الکترونیکی که فعالیت آن‌ها شامل موارد فوق می‌شود، تا پانزدهم خرداد سال جاری مهلت دارند با مراجعه به سامانه www.ebazi.org جهت دریافت مجوز فروشگاه الکترونیکی اقدام کنند. بدیهی است که پس از اتمام مهلت یادشده، با فروشگاه‌های الکترونیکی که اقدام به دریافت مجوز نکرده‌اند، برخورد قانونی صورت گرفته و از فعالیت آن‌ها جلوگیری خواهد شد.

سال گذشته با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی جنتی نظارت بر بازار بازی‌های رایانه‌ای مجددا به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای محول شد. طرح ساماندهی فروشگاه‌های الکترونیکی در این حوزه نیز در همین زمینه صورت می‌گیرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر