jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۹۴۴۳۹ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۰

فروشگاه‌های الکترونیکی که بازی‌های رایانه‌ای عرضه می‌کنند تا پانزدهم خرداد سال جاری مهلت دارند مجوز فعالیت خود را دریافت کنند.

آخرین مهلت دریافت مجوز فروشگاه‌های الکترونیکی بازی اعلام شد

به گزارش جام جم کلیک: بر اساس مواد ۲۱ و ۲۲ قانون جرائم رایانه‌ای و مواد ۱ و ۲ قانون مجازات، اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیرمجاز دارند و فعالیت آن‌ها شامل «بند (ز) فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» و «انتشار و سرویس‌دهی بازی‌های رایانه‌ای دارای محتوای مجرمانه یا فاقد مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای)» می‌شود، فعالیت آن‌ها مصداق محتوای مجرمانه بوده و از ادامه فعالیت ایشان جلوگیری خواهد شد.

فروشگاه‌های الکترونیکی که فعالیت آن‌ها شامل موارد فوق می‌شود، تا پانزدهم خرداد سال جاری مهلت دارند با مراجعه به سامانه www.ebazi.org جهت دریافت مجوز فروشگاه الکترونیکی اقدام کنند. بدیهی است که پس از اتمام مهلت یادشده، با فروشگاه‌های الکترونیکی که اقدام به دریافت مجوز نکرده‌اند، برخورد قانونی صورت گرفته و از فعالیت آن‌ها جلوگیری خواهد شد.

سال گذشته با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی جنتی نظارت بر بازار بازی‌های رایانه‌ای مجددا به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای محول شد. طرح ساماندهی فروشگاه‌های الکترونیکی در این حوزه نیز در همین زمینه صورت می‌گیرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر