jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۹۳۶۲۰   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۹

پس از آنکه مایکروسافت نوید ارائه‌ی ابزار و قابلیت‌های جدیدی را برای انتقال اپلیکیشن‌های اندروید و iOS به ویندوز 10 داد، حال این کمپانی اقدام به معرفی پروژه‌ی Islandwood و Astoria کرده است. مایکروسافت با انتشار ویدیویی سهولت انتقال اپلیکیشن‌های اندروید به ویندوز 10 را نمایش داده است.

انتقال اپلیکیشن‌های اندروید به ویندوز 10 با پروژه‌ی Astoria

به گزارش جام جم کلیک: مایکروسافت با انتشار ویدیوی جدیدی سهولت انتقال اپلیکیشن‌های اندروید به ویندوز 10 را نشان داد. در این ویدیو، آگنشکا گیرلینگ، مدیر برنامه‌ی گروه سیستم‌عامل مایکروسافت به تشریح قابلیت‌های پروژه‌ی Astoria پرداخته است که با استفاده از آن می‌توان اپلیکیشن‌های اندرویدی را به‌راحتی به ویندوز 10 انتقال داد.

براساس اطلاعات ارائه شده بعضا تغییر یک خط کد نیز برای انتقال اپلیکیشن اندروید به ویندوز 10 کافی است. این ابزار در زمان انتشار ویندوز 10 RTM تحت عنوان پروژه‌ی Astoria یا پروژه‌ی A منتشر خواهد شد و توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های اندرویدی خود را به اپلیکیشن ویندوزی تبدیل کنند.

با استفاده از این ابزار می‌توان کارهای زیر را انجام داد:
ایجاد اپلیکیشن‌های ویندوزی با انجام تغییرات محدود در کد
استفاده از کتابخانه‌های مایکروسافت برای اضافه کردن سرویس‌های مایکروسافت به اپلیکیشن اندروید با کمترین تلاش
تست و دیباگ اپلیکیشن در IDE مورد نظر توسعه‌دهنده
انتشار و دریافت مبلغ در نظر گرفته شده برای اپلیکیشن از طریق ویندوز استور

همچون پروژه‌ی Islandwood، این پروژه نیز در دست توسعه است و مایکروسافت از توسعه‌دهندگان خواسته تا با شرکت در فاز آزمایشی، نظرات خود را برای بهبود تجربه‌ی کار با این پروژه در اختیار ردموندی‌ها قرار دهند. برای ثبت نام در این پروژه به اینجا مراجعه کنید.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر