jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۹۲۲۰۴   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۶

جریمه‌ای که از جیب خودتان پرداخت می‌شود

کاربرانی که بیش از یک ساعت فیس بوک بازی کنند تنبیه می‌شوند

سایت «وقت تلف کن سنج» نه تنها شما را از میزان ماندن بیش از یک ساعت روی فیس بوک آگاه می‌کند، بلکه به ازای هر ساعت اضافه که روی فیس بوک می‌مانید، شما را یک دلار هم جریمه می‌کند.

کاربرانی که بیش از یک ساعت فیس بوک بازی کنند تنبیه می‌شوند

به گزارش جام جم کلیک: علاقه‌مندان باید با پرداخت 20 دلار عضو سایت شوند تا کنتور وقت تلف کن سنج این سایت راه بیفتد (درواقع پلاگین تحت مرورگر کروم روی سیستم‌تان نصب خواهد شد.) سپس سیستم تشخیص می‌دهد اگر بیش از یک ساعت در روز روی فیس بوک فعالیت داشته باشید ، مچتان را گرفته و از 20 دلاری که از جیب خودتان گرفته، هر ساعت یک دلار کم می‌کند.

این روش گران خود تنبیهی شاید به نظر عجیب بیاید، اما شاید روشی مطمئن برای جلوگیری از معتاد شدن بیش از حد به فیس بوک باشد.

مایک یوشاکوف مبدع و مؤسس سایت می‌گوید دوستان ابتدا پیشنهاد دادند تا پول‌های جمع‌آوری‌شده از طریق خودتنبیهی به سازمان‌های خیریه ارسال شود اما بعداً تصمیم گرفتیم تا این پول را در ساخت ابزار و نرم‌افزارهای مشابهی که مردم را درباره اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی و هدر دادن زندگی آگاه می‌کنند، بکار ببریم.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر