jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۸۹۹۴۱   ۳۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۵

اوایل سال گذشته میلادی بود که مایکروسافت مدیرعامل جدید خود، ساتیا نادلا را معرفی کرد. نادلا در طی مدت مدیرت خود با پافشاری بر یکپارچه‌سازی پلتفرم‌های مایکروسافت، توانست وجهه جدیدی از فعالیت این غول نرم‌افزاری را نمایان کند.

مدیرعامل مایکروسافت بالا‌ترین حقوق را در بین مدیران آمریکا می‌گیرد

به گزارش جام جم کلیک: به نظر می‌رسد مدیریت نادلا نه تنها برای مایکروسافت، بلکه برای خود وی نیز منفعت بسیاری به همراه داشته است. بر اساس گزارش جدید نیویورک تایمز، ساتیا نادلا بالا‌ترین حقوق را در بین مدیران آمریکا می‌گیرد. این گزارش نشان که ساتیا نادلا با درآمد سالانه ۸۴, ۳۰۸, ۷۵۵ دلار در رتبه‌ی اول پردرآمدترین مدیران ایالات‌متحده قرار گرفته است.

لارنس جی الیسون مدیرعامل Oracle با درآمد سالانه ۶۷, ۲۶۱, ۲۵۱ دلار در رتبه‌ی دوم پر درآمدترین مدیر آمریکایی قرار گرفته است، این در حالیست که مدیرعامل کوالکام استیون مولن‌کوپف نیز با درآمد ۶۰,۷۴۰,۵۹۲ دلاری در جایگاه سوم این لیست جای گرفته است.

مدیرعامل کنونی مایکروسافت در حیدرآباد هند به دنیا آمد و تحصیلات دانشگاهی خود را در آمریکا گذرانده است. او بیش از ۲۲ سال در بخش‌های مختلف شرکت مایکروسافت کار کرده و از بزرگ‌ترین موفقیت‌های وی می‌توان به راه‌اندازی موتور جستجوگر بینگ اشاره کرد.

منبع: فارنت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها