jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۸۹۶۹۱ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۱

ممکن است در صورت موافقت اپل، بزودی شاهد سازگاری ساعت‌های هوشمند پلتفرم Android Wear با اکوسیستم اپل باشیم.

احتمال سازگاری ساعت‌های اندرویدی با آیفون

به نظر می‌رسد گوگل روشی برای سازگاری ساعت‌های هوشمند خود -که از سیستم ‌عامل اندروید پایه این شرکت استفاده می‌کنند- با گوشی‌های هوشمند بزرگ‌ترین رقیب خود یافته است.

از قرار معلوم این اپلیکیشن همراه از عملکردهایی همچون اخطارها، اطلاعات Google Now و جستجوی صوتی پشتیبانی می‌کند.

مدیر محصولات پوشیدنی گوگل قبلا نیز اعلام کرده بود «ما همواره به دنبال ارائه تجربه کاربری محصولات خود به بیشتر کاربران هستیم، بنابراین بسیار علاقه‌ داریم زمینه استفاده از Android Wear را برای افراد بیشتری ایجاد کنیم». البته با توجه به ورود قریب‌الوقوع ساعت هوشمند اپل به بازار، مشخص نیست این شرکت از اپلیکیشن رقیب خود پشتیبانی می‌کند یا نه. ساعت هوشمند اپل تا چند روز دیگر وارد بازار جهانی خواهد شد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر