jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۵۶۰۸   ۱۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۹

حاشیه حضور سرمربی جدید سرخپوشان در تهران

لیدرهای پرسپولیس بیانیه حمایت خواندند

جام جم ورزشی: 2 دستیار خارجی برانکو ایوانکوویچ همراه با سرمربی جدید پرسپولیس به تهران آمدند.

لیدرهای پرسپولیس بیانیه حمایت خواندند

حضور برانکو ایوانکویچ بعد از حدود 9 سال در تهران برای هدایت تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حاشیه‌های جالبی در فرودگاه امام خمینی همراه بود.

* خبرنگاران و گزارشگرانی که می‌خواستندخبر ورود برانکو را مخابره کنند از ساعت 3 بامداد در فرودگاه امام خمینی حاضر شدند.

* محمدحسین نژادفلاح قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس امروز به همراه تعدادی از مسئولان این باشگاه به فرودگاه امام خمینی آمده بود تا استقبال گرمی از سرمربی جدید پرسپولیس انجام شود.

* تعدادی از لیدرها و هواداران پرسپولیس هم با آوردن چند بنر به سرمربی جدیدشان خیرمقدم گفتند. جالب اینجا بود یکی از بنرها به زبان فارسی نوشته شده بود.

* یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای تهران حضور برانکو در تهران را خیرمقدم گفته بود که البته متن این خیرمقدم فارسی و روی یک کاغذ کوچک نوشته شده بود!

* در حالی که پرواز حامل سرمربی جدید پرسپولیس در ساعت 5 و 50 دقیقه در فروگاه امام خمینی به زمین نشست اما به دلیل مشکلاتی که برای صدور ویزای برانکو پیش آمده بود، وی با تاخیری بیش از یک ساعت میان خبرنگاران آمد.

* خوشحالی برانکو از حضور مجدد در ایران از چهره این مربی کاملا مشخص بود به طوری که وی در مصاحبه‌اش بارها عنوان کرد از حضور مجدد در ایران هیجان‌زده است.

* 2 دستیار برانکو هم همراه او به تهران آمدند.

* برانکو پس از خروج از گیت فرودگاه امام خمینی در محاصره هواداران و لیدرهای پرسپولیس قرار گرفت و به شدت تشویق شد. در این میان بازار گرفتن عکس سلفی با مربی جدید پرسپولیس هم بسیار داغ بود.

* دوربینی از طرف باشگاه پرسپولیس به فرودگاه امام خمینی آورده شده بود تا لحظه لحظه حضور سرمربی جدید این تیم را ثبت و ضبط کند.

* از سوی لیدرهای باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای در حضور برانکو قرائت شد که در این بیانیه حضور برانکو در ایران گرامی داشته شد و هواداران پرسپولیس اعلام کردند که از این مربی حمایت خواهند کرد.

* اتومبیل تشریفات باشگاه پرسپولیس با حضور در فرودگاه امام خمینی برانکو را به محل اقامتش رساند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها