jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۸۲۴۱۵   ۰۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۳

عینک با اتصال به حسگر حرکتی کینکت مایکروسافت، حرکات فرد را دریافت می‌کند. سپس حرکات کاربر در فضا در برابر چشمانش به نمایش در‌می‌آید و احساس قدم زدن فضایی را القا می‌کند.

فضانوردی با واقعیت افزوده

یک شرکت استرالیایی به‌نام Opaque Multimedia ابتکار عمل به خرج داده و کاربرد جدیدی برای عینک واقعیت افزوده اوکولوس ریفت تعریف کرده است.

ماجرا از این قرار است که عینک با اتصال به حسگر حرکتی کینکت مایکروسافت، حرکات فرد را دریافت می‌کند. سپس حرکات کاربر در فضا در برابر چشمانش به نمایش در‌می‌آید و احساس قدم زدن فضایی را القا می‌کند.

سرعت پردازش‌ها به‌قدری سریع طراحی شده تا کوچک‌ترین تاخیری بین حرکت و مشاهده آن روی نمایشگر وجود نداشته باشد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر