jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۹۱۲۶ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مرد معتادی که مادرش را در شهرستان کرج به قتل رسانده و گریخته بود زمانی که در کمپ نگهداری افراد معتاد در اسلامشهر پنهان شده بود، دستگیر شد.

به گزارش جام جم، هفته گذشته مرد کرجی زمانی که با تلفن خانه مادرش در منطقه کیانمهر کرج تماس گرفت و پاسخی نشنید به خانه وی رفت و با کلید یدکی که داشت وارد آنجا شد. هنگام جستجو در اتاق‌ها با جسد مادرش روبه‌رو شد. دستنوشته‌ای کنار جسد قرار داشت که نشان می‌داد عامل جنایت برادر چهل ساله‌اش به نام شاهین است. با تلفن همراه او تماس گرفت اما خاموش بود.

او موضوع قتل را مخفی کرد و مدعی شد مادرش به مرگ طبیعی جان باخته و جسد زن سالخورده را دفن کرد. مرد جوان جستجو برای یافتن برادرش را آغاز و شکایتی را در این زمینه در پلیس آگاهی مطرح کرد ماموران او را در یک مرکز نگهداری معتادان در اسلامشهر شناسایی کردند و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

دیروز شاهین به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در حالی که تصور می‌کرد راز قتل فاش شده، به قاضی سعید احمد گفت: زمانی که پدرم فوت کرد، مادرم اموال او را به نام خود منتقل کرد و بعد به هر کدام از بچه‌هایش مقداری از اموال را داد اما چون من معتاد بودم شرط گذاشت اگر ترک کنم ارثیه مرا هم می‌دهد که من اعتیادم را ترک نکردم و او از دادن سهم من خودداری کرد.

وی ادامه داد: روز حادثه من و مادرم تنها بودیم که با هم دعوا کردیم. عصبانی شدم او را به کناری انداختم و بعد با دستانم خفه اش کردم. می‌خواستم جسد او را آتش بزنم که ترسیدم و فقط جسد را به داخل اتاقش انداختم. در همان جا نامه‌ای برای اعضای خانواده‌ام نوشتم و ماجرای کشتن مادرمان را شرح دادم.روز گذشته برای متهم قرار قانونی صادر شد اما با توجه به این که جنایت رخ داده در شهرستان کرج بود، پرونده متهم با قرار عدم صلاحیت رسیدگی به دادسرای امور جنایی این شهر فرستاده شد.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر